Položky aukce autora: Karel Plicka 1902 - 1980

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1989, Odeon

2017,

1979, Tatran