Vážení bibliofilové,

spustili jsme pro vás aukční katalogovou nabídku Bibliofilské aukce konané 22. listopadu 2018.

Limit nebo tzv. první podání můžete učinit po prokliknutí na on-line nabídku na stránkách Aukční síně Vltavín.

Viz okénko po pravé straně.

Položky aukce autora: neznámý autor

64 čb. vyobrazení, vyd. Orell Füssli Verlag, Zürich-Leipzig, 1929, pův. plpl. vazba, 24s. + přílohy, odřené okraje desek, dobrý stav

velké množství čb. fotografických vyobrazení Vídně z let cca 1900-1904, vyd. Verlag von Gerlach & Schenk, Vídeň, pův. clpl. vazba se zlacením, 126s., místy flíčky na listech, jinak velmi dobrý stav

cca 40 fotografur ze San Francisca, vyd. Adolph Wittemann, New York, 1897, pův. clpl. zdobená vazba, nestr., ohmatané listy, dobrý stav

20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená

věnování a podpisy členů Českého kvarteta pod jejich karikaturou od H. Boettingera s vročením 1918, podpis J. Suk, K. Hoffmann, J. Herold a L. Zelenka, vydal J. Otto, Praha 1910, pl. vazba, nestr., velmi dobrý stav

13 prořezávaných typogramů a podpis na titulu J. Kolář, doslov J. Hlaváček, vydal Torst, Praha 1991, ex. 300, volné listy v plátěných deskách, papír Zanders Ikonofix mat, velmi dobry stav

koláže a podpis v tiráži J. Kolář, doslov a podpis v tiráži Fr. Dvořák, úprava, přebal a podpis v tiráži M. Dyrynk, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1996, ex. 31/800, brož., 36s., velmi dobrý stav

2001, Yale University Press

2013, Gallery

1975, Societe Internationale d´Art

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka po krajích zohýbaná a otrhaná