Položky aukce autora: neznámý autor

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

1944, International Business Machines Corporation

Stav: Lehce odřené rohy desek, jinak velmi dobrý stav

1959, Artia

1995, Divadelní ústav

Stav: Lehce zohýbané růžky, jinak velmi dobrý stav