VELIKONOCE

19.4. ZAVŘENO

22.4. ZAVŘENO

Položky aukce autora: neznámý autor

20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená

obálka B. Munzarová, úprava V. Držmíšková, sv. 90,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1980, brož, 230s., ohnuté rohy, lehce poškozený hřbet

1. vydání, ob. a frontispis V. Milev, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 112.sv., vyd. Obrys/Kontur - PmD, Mnichov 1988, 500ex., původní brož, 104s., výborný stav

6 podepsaných sbírek aforismů z let 1977 až 1990 autorem, "Kecám a tudíž jsem...", "ve jménu medicíny". "Bolej tě zuby, Františku?",Domácí lékař, Bajky na dobrou noc, Bajky na neděli,  5 sbírek připravil k vydání, slovem doprovodil a vydal Milan Cimburek v Paper Art edition, Zurich 1977-1987, sbírku Domácí lékař vydal Orbis 1990, brože, velmi dobré stavy

2010, Gallery

1926, Svoboda a Solař

Obálka a dřevoryty Jan Rambousek

Stav: Po krajích a na hřbetu zažloutlá, otřepená a mírně otrhaná vazba; několik uvolněných listů z vazby; po krajích otřpené listy

2008, Mark Batty Publisher