Dovolená:

1. - 5.7.       ZAVŘENO

15. - 19.7.   ZAVŘENO

Položky aukce autora: Panuška Jaroslav 1872 - 1958

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1998, Torst

Stav: Dobrý stav knihy; okraje obálky lehce pomačkané

1996, Torst

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka v pravém dolním rohu při ohybu krátce natržená