Položky aukce autora: Panuška Jaroslav 1872 - 1958

původní stav, 2 orig. barevné litografie, další bar. a čb. kresby v přílohách, iniciály, ilustrace v textu a úprava Jar. Panuška, litografie tisk A.L. Kopte, kresby na přílohách reprodukovala zinkografickými lepty fa. Husník&Häusler, ostatní  tisk Th. Venta, vyd.B. Kočí, Praha 1905, polopl. vazba, 39s.,velmi dobrý stav

vyzdobil J. Benda, úpr. A. Macek, vazba L. Bradáč, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1911, Ex. 380/520, původní celokožená vazba, 86s., zlatá ořízka, stav velmi dobrý

4 dvoubarevné litografie a úprava K. Svolinský, vyd. V. Šmidt, 5 sv. edice Kytice, Praha 1939, Ex. 66/300, brož., 69s, zašpiněná a při okrajích potrhaná obálka

portrét B. Němcové ve frontispisu K. Štapfer, dvě barevné přílohy a množství ilustrací v textu V. Bartoněk, L. Borůvka, J. Goth, P. Körber, K.V. Muttich, Frant. Bíza, F. Slabý, K. Štapfer, J. Ullrich, K. Thuma, vyd. I.L. Kober, Praha (1936), nakladatelská celopl. vazba s ražbou a zlacením na deskách, 250s., desky vyšisované, vypadlé zlacení písmen, medailon B.N. odřený, horní a dolní část hřbetu odřená, věnování na patitulu, velmi dobrý stav

1962, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

1989, Národní galerie