POŠTOVNÉ ZDARMA (objednávka nad 1500,- Kč s platbou na účet předem)

Příjímáme umělecké předměty do jarních aukcí.

Položky aukce autora: Nauman Arno 1887 - 1959

sign. dřevoryt, rytina, lept, reprodukce a seznam graf. díla A. Naumana, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1941, úprava M. Kaláb, Ex. 150/270, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav

3x lept, úprava, návrh vazby a podpis v tiráži C. Bouda, podpis v tiráži V. Dyk, lepty tisk K. Sommer, vazba A. Tvrdý, vydal Fr. Topič, Praha 1930, Ex. 202/561, ruční papír Holland, pergamen. vazba se zlacenou reliéfní ražbou na desce, velmi dobrý stav, horní hřbet nepatrně opotřebený, exlibris na předním přídeští

vydali Čeští salesiáni, Řím 1984, 436 s., brož, lehce odřená vazba, dobrý stav

básně Rouška Veroničina, Znamení moci a oddíl Z pozůstalosti, obálka Fr. M. Littna, vydala Křesťanská akademie, Řím 1968, 32. svazek edice Vigilie, 108 s., brož, výborný stav

1999, Mladá fronta

1966, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

198 vyobrazení

1991, VBI