Položky aukce autora: Mathioli (Matthioli, Mattioli) Pietro Andrea Gregorio 1501 - 1577

malé, bohatě ilustrované vydání s barevnými tabulkami, přeložil MUDr. a PHDr. Adolf Ambrož, barevné tabulky dle originálů A. Suchardové - Boudové, vydal B. Kočí, Praha 1929, 1268 s., poloplátěná vazba, prasklé plátno vazby na hřbetě, jinak výborný stav

1907-1917. The Painter of Modern Life, vol. II., angl. text, vydala Pimlico, London 1997, brož.,, 500s., velmi dobrý stav, drobné opotřebení na hřbetu

tři sign. komb. techniky L. Kuklík, neprodejná příloha k programu Literárního večera Lyry v divadle hudby v Praze, vydal Supraphon, Praha 1988, Ex. 169/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 22 s., kožená vazba, zlatá ořízka, kolibří vydání, velmi dobrý stav, drobná vada na vazbě

sign. komb. technika Petr Melan, úprava Vlad. Viener, Lyra Pragensis, 1987, Ex. 70/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 21 s., brož, kolibří vydání, výborný stav

2014, Jiří Hořava

1996, Art et Fact