Položky aukce autora: Mařák Julius 1831 - 1899

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1944, Gustav Voleský

Stav: Pouze listy s obsahem a ilustracema bez původních desek; při krajích trochu ohmatané a zažloutlé a s nepatrně otřepenýma růžkama

Levné knihy KMa

4DVD kolekce pěti filmů Wima Wenderse v původním obalu / české titulky

2010, Gallery