Položky aukce autora: Věra Linhartová 1938 - *

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

1961, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

B. Kočí

Stav: Zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav

1994, Odeon