Položky aukce autora: Kostohryz Josef 1907 - 1987

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1930, Jan Fromek

1974, Cercle d´Art

1993, Foto Mida