Položky aukce autora: Kostohryz Josef 1907 - 1987

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1992, TON

1996, Torst

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka v pravém dolním rohu při ohybu krátce natržená

1956, New York Graphic Society

Stav: Velmi dobrý stav knihy; původní ochranné pouzdro opotřebené