Položky aukce autora: Miloš Koreček 1906 - 1989

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1965, SVKL

64 reprodukcí v přílohách / slovensky

Stav: velmi dobrý stav, desky mírně zašlé a při okrajích lehce otřepené

1944, International Business Machines Corporation

Stav: Lehce odřené rohy desek, jinak velmi dobrý stav

2002, Prostor