Položky aukce autora: Klíma Ladislav 1878 - 1928

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1999, Vltavín

2011, Československé dokumentační středisko

2015, Akropolis

Stav: Lehce ušpiněné listy na ořezu, jinak velmi dobrý stav