Položky aukce autora: Klíma Ladislav 1878 - 1928

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1970, Práce

Stav: Lehce pomačkané okraje obálky, jinak velmi dobrý stav

Art Centrum

39 vyobrazení

1980, Jazzová sekce