Položky aukce autora: Klausová Livia 1943 - *

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2014, Retro Gallery

1985, Edita S.A.

1953, Orbis

Stav: Zachovalý stav knihy, uvolněná vazba, jeden dvojlist uvolněný; obálka zachovalá, po krajích a na hřbetu mírně otrhaná, dole znovuslepená