Položky aukce autora: Hrabal Bohumil 1914 - 1997

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

Otto Girgal

Stav: Velmi dobrý, lehce uvolněná přední předsádka

Slovenský spisovatel´

Stav: Velmi dobrý stav všech čtyř svazků

1980, Odeon

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka zevnitř podlepená, při krajích otřepené, povrch zašlý