Položky aukce autora: Hora Ota 1909 - 1997

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1961, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

1980, Jazzová sekce

1991, VBI