Položky aukce autora: Hodrová Daniela 1946 - *

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1927, Otto Girgal

Stav: Po krajích otrhaná a trochu zašlá obálka; po krajích otřepené, zahnědlé a z vazby uvolněné listy

1984, Princeton Publishing Inc.

1958, Československý spisovatel

Stav: Listy i obálka po krajích nepatrně otřepená, jinak zachovalý stav