Vážení milovníci knih a umění,

v pátek 22. 5. bede otevřenou pouze do 16 hodin,

děkujeme za pochopení

váš tým Vltavín

Položky aukce autora: Hodrová Daniela 1946 - *

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1926, Svoboda a Solař

Obálka a dřevoryty Jan Rambousek

Stav: Po krajích a na hřbetu zažloutlá, otřepená a mírně otrhaná vazba; několik uvolněných listů z vazby; po krajích otřpené listy

1958, Československý spisovatel

Stav: Listy i obálka po krajích nepatrně otřepená, jinak zachovalý stav

2004, Arbor Vitae