Položky aukce autora: Haussmann Jiří 1898 - 1923

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

1934, Jos. R. Vilímek

Stav: Nepatrně odřené desky při krajích, jinak velmi dobrý stav

280, Wydawnictwo Literackie

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, při krajích lehce zašlá

2017,