Položky aukce autora: Jiří Haussmann 1898 - 1923

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

1999, Obecní dům

Stav: Výborný, zatavená v původní folii

1950, Orbis

Podpis autora

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, v rozích otřepená

1998, Centre tcheque de Paris