Položky aukce autora: Haussmann Jiří 1898 - 1923

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2014, Jiří Hořava

2014, Vltavín

Nejnovější obsáhlá publikace věnovaná knižní tvorbě Kamila Lhotáka, obsahuje stovky reprodukovaných ilustrací, soupis knižní tvorby, předmluvu napsal prof. František Dvořák

1946, A. Dědourek

Stav: Hřbet obálky téměř celý chybý, rozdělana napůl, okraje potrhané; stav knihy dobrý