Položky aukce autora: František Gellner 1881 - 1914

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1929, Otakar Štorch-Marien (Aventinum)

Stav: Obálka v rozích a při krajích trochu odřená; dobrý stav

1952, Orbis

Stav: Knižní blok v dobrém stavu, obálka při krajích potrhaná a pomačkaná, místy ušpiněná

1998, Centre tcheque de Paris