Položky aukce autora: Chateaubriand Francois-René 1768 - 1848

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

1962, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

1966, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

198 vyobrazení

1993, Odeon

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky na hřbetu otřepený