Položky aukce autora: Černý Václav 1905 - 1987

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1948, Propagacioni otsek Izvršnog odbora XI svesokolskog sleta u Pragu

Úprava (a obálka?) J. Istler; řada čb. fotografických příloh

Stav: Lehce odlepený hřbet, jinak dobrý stav brože; horní okraj obálky potrhaný, dolní a boční okraje odřené