Položky aukce autora: Zdeňka Braunerová 1858 - 1934

34,5 x 49,5

sign. PD Marko Čermák, č. 85/100, vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

27 x 17,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1956, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

Stav: Velmi dobrý stav knihy, přední strana a hřbet obálky opotřebené, v rozích drobně poškozené a podlepené

1991, VBI

1928, Šolc a Šimáček

množství fotodokumentace / obálka vevázána vzadu / dobové reklamy