Položky aukce autora: Branislav František 1900 - 1968

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1990, Správa kultúrnych zariadení

Stav: Nepatrně zašlá vazba, jinak dobrý stav

1958, Československý spisovatel

Stav: Listy i obálka po krajích nepatrně otřepená, jinak zachovalý stav

2014, Retro Gallery