Vánoční otevírací doba:

24.12. 2018                 ZAVŘENO
25.12. 2018                 ZAVŘENO
26.12. 2018                 ZAVŘENO
27.12. 2018    10 – 12 13 – 18 hod.
28.12. 2018                 ZAVŘENO
31.12. 2018                 ZAVŘENO
1.1. 2019                  ZAVŘENO

Položky aukce autora: Branislav František 1900 - 1968

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

Svoboda

Stav: Velmi dobrý stav všech šesti svazků; obálka po krajích jen nepatrně opotřebené

1990, Igor Slouka

4 originální a signované linoryty Ladislav Rusek / 71 dvoulistů ve dvou kartonových pouzdrech / 3 bibliofilská vydání básní na ručním papíru

1982, Paris & Cosmopress

Stav: Na přední straně nepatrně zašpiněná, po krajích odřená a dole na hřbetu trochu natržená brož, jinak pěkný a dobrý stav