Vánoční otevírací doba:

24.12. 2018                 ZAVŘENO
25.12. 2018                 ZAVŘENO
26.12. 2018                 ZAVŘENO
27.12. 2018    10 – 12 13 – 18 hod.
28.12. 2018                 ZAVŘENO
31.12. 2018                 ZAVŘENO
1.1. 2019                  ZAVŘENO

Položky aukce autora: Aragon Louis 1897 - 1982

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

1937, Rudolf Škeřík

Úprava, kresby a vazba Toyen

1962, Československá akademie věd

Stav: Okraje obálky odřené, na hřbetu krátce natržena; stav knihy velmi dobrý

1993, Sefer