Položky aukce autora: Aragon Louis 1897 - 1982

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

2008, Hatje Cantz Verlag

1978, Tatran

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky lehce zahnědlé, na horním okraji krátce natržená

1929, Kvasnička a Hampl

Podle textu Kralické Biblí svaté, vydání z roku 1596; vyňato z Knihy soudců, kapitoly XIII-XVI; kresby a výzdoba Jan Konůpek; ochranné pouzdro

Stav: Velmi dobrý až výborný stav; nerozřezáno