Položky aukce autora: Andersen Hans Christian 1805 - 1875

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1964, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

2013, Arbor Vitae