Položky aukce autora: Andersen Hans Christian 1805 - 1875

Litografie

48,8 x 32,8

Sign. PD Lukáš Miffek 08; 96/100

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

50 x 58

2009, Ján Ďurian

Stav: Okraje obálky lehce ohmatané, jinak velmi dobrý stav

1974, Universita Karlova

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané a zohýbané

2008, Hatje Cantz Verlag