Položky aukce autora: Jiří Anderle 1872 - 1941

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

2014, Retro Gallery

1920, František Rebec

8 orig. dřevorytů  Fr. Kobliha / báseň K. Hlaváček / vytištěno k VII. Všesokolskému sletu

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích skvrnitá a drobně poškozená

1998, Arte Tipografica