Květnová biblio aukce 2019 - rarity

Aukce číslo 166 bude zahájena dne 23.5.2019 od 18:00 v Aukční síni Vltavín

20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená

ilustrace A. Strnadel, úprava R. Hála, vyd. E. Jánská, 4sv. edice Hyperion, Praha 1941, brož., 65s, nerozřezáno, lehce zašpiněná, při okraji pokrčená obálka

ilustrace a kresba na obálce v. Oliva, vyd. Šolc a Šimáček, Praha (1920), brož., 48s., obálka při kraji poškozená, hřbet poničený, uvnitř dobrý stav

k vydání připravil a doslovem opatřil Václav Tille, vyd. Jan Laichter, Praha 1914, pl. vazba, 334s., velmi dobrý stav

1979, Tatran

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav

1996, Torst

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka v pravém dolním rohu při ohybu krátce natržená