Dovolená:

1. - 5.7.       ZAVŘENO

15. - 19.7.   ZAVŘENO

Téma položek aukce: rarity

Litujeme, momentálně neběží k tématu žádná aukce

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2014, Vltavín

Nejnovější obsáhlá publikace věnovaná knižní tvorbě Kamila Lhotáka, obsahuje stovky reprodukovaných ilustrací, soupis knižní tvorby, předmluvu napsal prof. František Dvořák

2000, Český art holding

1952, Mír

Stav: Dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané