Vánoční otevírací doba:

24.12. 2018                 ZAVŘENO
25.12. 2018                 ZAVŘENO
26.12. 2018                 ZAVŘENO
27.12. 2018    10 – 12 13 – 18 hod.
28.12. 2018                 ZAVŘENO
31.12. 2018                 ZAVŘENO
1.1. 2019                  ZAVŘENO

Položky aukce autora: Vincourová Kateřina 1968 - *

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

1930, Václav Petr

Obálka Adolf Hoffmeister

Stav: Na hřbetu a po krajích otrhaná obálka-vazba, jinak vcelku zachovalý stav

1985, Edita S.A.

1974, Iskusstvo leningradskogo gosudarstvennogo farforovogo zavoda