Položky aukce autora: Augustin Tschinkel 1905 - 1983

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

2004, Vltavín

Stav: Výborný, zatavena ve folii

1961, SNDK (Státní nakladatelství dětské knihy)

Stav: Velmi dobrý, vazba lehce zažloutlá

2014, Retro Gallery