Položky aukce autora: Jindřich Štyrský & Toyen

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

2010, Výtvarné centrum Chagall

Stav: Velmi dobrý stav všech svazků

1985, Edita S.A.

1995, Mladá fronta