Položky aukce autora: Röhling Vladimír 1878 - 1949

dva barevné dřevoryty, iniciály, závěrečná viněta a stránkové dekorace Vl. Röhling, přel. a předmluvu napsal R. Dvořák, 1. sv. edice Grafikony, redakce Vl. Röhling, vyd. Grafikon, Praha 1918, polokož. vazba, ruční papír, 32s.,  ex. 70/250, velmi dobrý stav, zřídce se objevující

heliogravura fotografie podobizny B. Němcové ve frontispisu, vazba, viněta v titulu, iniciály a úprava V.H. Brunner, vazba Bradáč, doslov a popis vydání Milan Svoboda, 3. sv. knihovny "Kytice", tisk Dělnická tiskárna, vyd. Milan Svoboda, Královské Vinohrady 1912, 1000ex, polokož. vazba se zlac. tiskem na hřbetu, 316s.., zlacená ořízka, skvrny na papíře, velmi dobrý stav

IV. vydání Babičky, totožné se III. vydáním (u Koberarozdílná velikost vazby a chybí dedikace Americkému klubu dam červen 1869)  vyd. I.L. Kober, Praha 1869, celopl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou na deskách a na hřbetu, 275s., odřená částečně restaurovaná vazba, drobná poškození při spodních krajích, listy na začaátku a konci bloku vodní mapy, občas skvrny na listech, celkově zažloutlé, velmi dobrý stav

věnování a podpis od Milana Paumera "ten třetí z Mašínovců", obálka M. Hlupý, úprava Studio RR, sv. 4,  vyd. Nezávislé Tiskové Středisko, Praha 1990, brož, 190s., stav velmi dobrý

1966, Mladá fronta

Stav: Lehce ušpiněná obálka, jinak velmi dobrý stav

1996, Torst

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka v pravém dolním rohu při ohybu krátce natržená

1958, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při horním okraji jen nepatrně opotřebená