POŠTOVNÉ ZDARMA (objednávka nad 1500,- Kč s platbou na účet předem)

Příjímáme umělecké předměty do jarních aukcí.

Položky aukce autora: Pagáč Štefan 1920 - 1983

33 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

30,5 x 39

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

1973, Edition Liepzig

1991, VBI

2008, Hatje Cantz Verlag