Položky aukce autora: Masaryk Tomáš Garrigue 1850 - 1937

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

1966, Mladá fronta

Stav: Lehce ušpiněná obálka, jinak velmi dobrý stav

1962, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

1966, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

198 vyobrazení