Položky aukce autora: Kubešová Blanka 1944 - *

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1962, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

1970, Práce

Stav: Lehce pomačkané okraje obálky, jinak velmi dobrý stav

1958, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při horním okraji jen nepatrně opotřebená