Položky aukce autora: Stanislav Kočvara 1904 - 1996

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

2008, Mark Batty Publisher

2007, Argo