Položky aukce autora: Hrubín František 1910 - 1971

podpis básníka, vazba, obálka a typo. úprava Vladimír Fuka, vydal Československý spisovatel, Praha 1963, 84 s., celokožená vazba s reliéfem

ob. a úprava K. Teige, viněta na titutlu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., ob. při krajích pokrčená, zašlá, hřbet v krajních partiích poškozen, restaurováno, velmi dobrý stav

vydali Čeští salesiáni, Řím 1984, 436 s., brož, lehce odřená vazba, dobrý stav

podpis a dedikace autora, předmluva Z.F. Šedivý, 3. svazek edice Národní politiky, Mnichov 1986, 181 s., brož. vynikající stav

1962, Sportovní a turistické nakladatelství

Podpisy obou autorů včetně kresbičky

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích lehce zašlá

1971, Československý spisovatel

Stav: Ušpiněná obálka, jinak dobrý stav