Položky aukce autora: Hora Karel 1908 - 1989

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2007, Nadace Karla Svolinského a Vlasty Kubátové

1957, Národní muzeum v Praze

1947, Fr. Borový

Stav: Okraje obálky mírně odřené, velmi dobrý stav