Položky aukce autora: Hora Karel 1908 - 1989

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1961, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

1947, Fr. Borový

Stav: V textu místy zatrháváno, jinak výborný stav knihy; horní okraj obálky jen lehce odřený

1974, Universita Karlova

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané a zohýbané