Položky aukce autora: Fišárek Alois 1906 - 1980

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1979, Tatran

1974, SNTL (Státní nakladatelství technické literatury)

1992, TON