Položky aukce autora: Fišárek Alois 1906 - 1980

sign. suchá jehla v příloze katalogu A. Fišárek, text Jar. Pečírka, vydala Galerie Jos. R. Vilímka, Praha 1945, sešit, nestr., velmi dobrý stav

obálka anonym, frontispis a ilustrace L. Bennett, secesní úprava, vlysy, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, 2. vydání, pův. clpl. nakladatelská  zdobená vazba s obálkou, 205s., nakladatelská reklama s Burianovou ilustrací na zadní straně obálky, vazba mírně povolená, spodní část obálky chybí,  velmi dobrý stav

11x sign. barevná serigrafie, a krásná výzdoba knihy, desek a pouzdra K. Pacovská, vyd. Albatros, Praha, 1985, ex. 65/120 (dedikovaný), ruční papír, 10 graf. listů v knize, 1 na vnitřní straně ochranného kartonového pouzdra, vydáno k mezinárodnímu roku mládeže vyhlášenému OSN, kartonové desky + pouzdro, nestr., výborný stav

třetí díl ze série knih o Vinnetouovi, vyd. Jan Toužimský, Praha, 1930, plpl. vazba, 409s., restaurováno, nový slepý hřbet, přední desky lehce sedřené, mírně ušpiněné ořízky, velmi dobrý stav

1976, Fayard et Dessain et Tolra

1979, Tatran

1966, Artia