Položky aukce autora: de Graffigny d'Issembourg d'Happoncourt Françoise 1695 - 1758

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1935, L. Mazáč

Stav: Zašpiněná a po krajích trochu odřená vazba, jinak dobrý stav

2013, Gallery

2014, Retro Gallery