Položky aukce autora: de Graffigny d'Issembourg d'Happoncourt Françoise 1695 - 1758

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav

1981, SNTL (Státní nakladatelství technické literatury)

Stav: Lehce ušpiněné desky, jinak velmi dobrý stav knihy; obálka na hřbetu ušpiněná a lehce odřená

1988, Index