Položky aukce autora: Brunner Vratislav Hugo 1886 - 1928

5 sign. ocelorytin J. Herčík, připravil a poznámkou opatřil J. Simonides, ruční papír Saunders, pamětní tisk k 150. výročí prvého pobytu pol. skladatele v Čechách a 20. výročí založení Společ. F. Chopina, pro Společnost F. Chopina a Kulturní a společ. středisko města Mariánských Lázní vyd.Supraphon 1979, pův. brož, 24s., ex. 143/200, velmi dobrý stav

1. vydání, 2. sv. VII. ročníku Knihovny Lidových novin, pro odběratele Lidových novin vytiskla a vydala Lidová tiskárna, Brno 1942, poloplátěná vazba, skrvny na vazbě, hřbet vyšisovaný,velmi stav dobrý

heliogravura fotografie podobizny B. Němcové ve frontispisu, vazba, viněta v titulu, iniciály a úprava V.H. Brunner, vazba Bradáč, doslov a popis vydání Milan Svoboda, 3. sv. knihovny "Kytice", tisk Dělnická tiskárna, vyd. Milan Svoboda, Královské Vinohrady 1912, 1000ex, polokož. vazba se zlac. tiskem na hřbetu, 316s.., zlacená ořízka, skvrny na papíře, velmi dobrý stav

1976, Fayard et Dessain et Tolra

2011, Československé dokumentační středisko

2002, Gallery