Položky aukce autora: Berková Dagmar 1922 - 2002

Litografie

48,8 x 32,8

Sign. PD Lukáš Miffek 08; 96/100

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

50 x 58

2011, Ikar

1974, Universita Karlova

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané a zohýbané

1994, Ohnisko