Položky aukce autora: Berková Dagmar 1922 - 2002

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1966, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

198 vyobrazení

2007, MAKUM