POŠTOVNÉ ZDARMA (objednávka nad 1500,- Kč s platbou na účet předem)

Příjímáme umělecké předměty do jarních aukcí.

Položky aukce autora: Čep Jan 1902 - 1973

33 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

30,5 x 39

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

2010, Greisen, s.r.o.

Výtisk č.: 518

1985, Edita S.A.

1975, Societe Internationale d´Art

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka po krajích zohýbaná a otrhaná