Cena: 100,-
Objednat košík

Asterix gladiator

Goscinny, Sempé

Latinsky

Nakladatel: Stuttgardiae sumptibus

Evid. číslo: 55825

Vazba: laminátová bez obálky

Stav: Lehce zašlé desky, dobrý stav

Kniha je u nás skladem

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

J. Otto

Stav: Hřbety desek místy nepatrně odřené nebo vybledlé, jinak velmi dobrý stav všech svazků

1937, Václav Petr

Původní obálka vevázána; polopergamenová převazba