Květnová biblio aukce 2019

obálka s použitím obrazu Aleny Havlínové B. Munzarová, úprava V. Držmíšková, sv. 173,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1987, brož, 334s., obálka pokrčená , hřbet poškozen, opravován, stav dobrý

Asanace
600,- aukce

1. vydání, ob. a frontispis V. Milev, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 112.sv., vyd. Obrys/Kontur - PmD, Mnichov 1988, 500ex., původní brož, 104s., výborný stav

1. vydání, doslov S. Machonin, ob. V. Milev, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 92.sv., vyd. Obrys/Kontur - PmD, Mnichov 1986, 500ex., původní brož, 109s., obálka přeložená jinak velmi dobrý stav

6 podepsaných sbírek aforismů z let 1977 až 1990 autorem, "Kecám a tudíž jsem...", "ve jménu medicíny". "Bolej tě zuby, Františku?",Domácí lékař, Bajky na dobrou noc, Bajky na neděli,  5 sbírek připravil k vydání, slovem doprovodil a vydal Milan Cimburek v Paper Art edition, Zurich 1977-1987, sbírku Domácí lékař vydal Orbis 1990, brože, velmi dobré stavy

Úzkost
200,- aukce

frontispis dřevoryt J. Jirásek, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 131.sv., vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1990, 1000ex., původní brož, 76s., výborný stav

linoryt K. Kryl na obálce, podpis autora na vložené kartě, vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1979, 250ex., volné listy v deskách, 56s., výborný stav

Andrzej Jawień je básnický pseudonym papeže Jana Pavla II., vlastním jménem Karola Wojtyly, 1. sv. edice poezie RÉVA, vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1981, ex. 248/350, volné listy v deskách, 45s., výborný stav

9. sv. edice poezie RÉVA, vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1981, ex. 181/350, původní brož, 56s., výborný stav

Básně
800,- aukce

9. sv. edice poezie Meritum, vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1981-82, ex. 130/350, původní brož, 62s., výborný stav

9. sv. edice poezie RÉVA, vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1981, ex. 192/350, původní brož, 62s., výborný stav

Eumenidy
350,- aukce

8. sv. edice poezie Meritum, ve spolupráci s Opus bonum vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1981, ex. 127/350, původní brož, 59s., výborný stav

8. sv. edice poezie Meritum, vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1981, ex. 181/350, původní brož, 62s., výborný stav

11. sv. edice poezie RÉVA, vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1982, ex. 138/350, původní brož, 47s., výborný stav

dvacet dopisů Jana Zahradníčka a čtyři dopisy a pohlednice Fr. Hrubína, frontispis a portréty básníků Gertruda Gruberová-Goepfertová, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 71.sv., přispěvek Nadace Charty 77 ve Stockholmu, vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1984, 300ex., původní brož, 76s., výborný stav

ilustrace na patitulu J. Šlitr, 130.sv., vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1990, původní brož, 76s., výborný stav

ob., nakl. značka v titulu a úprava J. Čapek, 155. sv. edice Aventinum, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha 1929, původní brož, 81s., obálka při krajích pokrčená, hřbet při krajích restaurovaný

náklad zničen, 1. vyd., ob. a úprava J. Rathouský, ed. Mladé cesty, vyd. Mladá fronta, Praha 1969, původní brož s ob., 234s., velmi dobrý stav

Kuropění
250,- aukce

ob. a úpr. J. Kristofori, vyd. Konfrontace, Zurich 1975, pl. s ob., 187s., velmi dobrý stav

malá revue pro umění a kritiku, 4 čísla čtvrtletníku z let 1983 až 1985, příspěvky M. Jirous, V. Havel, I. Diviš, J. Hutka, P. Kouba, vyd. Z. Benýšek, Vídeň 1983-1985, původní brože., 160 +96 +112 + 111s., velmi dobrý stav č. 8 a 11, skvrny na deskách č. 4-5, 7, stav dobrý

1. vydání, finančně podpořila Nadace Charty 77, Stockholm, vyd. Index, Köln 1987, původní brož., 550s., velmi dobrý stav

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

1961, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

1930, Jan Fromek