POŠTOVNÉ ZDARMA již nad 500,- (objednávka nad 500,- Kč s platbou na účet předem)

Přijímáme umělecké předměty do uměleckých aukcí.

Obchod  je otevřen v obvyklých otevíracích hodinách Po - Pá 10-12 13-18

Pozor! Dovolená od 29.6. do 8.7.

Obchod (výdej) bude po tuto dobu přerušen.

Knihy i grafiku objednávejte nejlépe přes eshop. Objednávky k osobnímu odběru již čekají .

Prosíme, dbejte o zvýšenou hygienu, děkujeme.

Vyvolávací cena: 1200,- Více zde aukce

Zápisník zmizelého

Samizdat, exil, bibliofilie, podpisy, avantgarda, Patočka, Kundera, Havel, Kantůrková, Picasso, staré tisky, Jednou nohou / Revolver Revue

Autor: Karel Demel (1942 - *)

tři sign. komb. techniky K. Demel, tisk P. Dřímal, úprava B. Berka, vyd. Pražské jaro, Praha 1988, Ex. 89/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 46 s., kožená vazba, zlatá ořízka, kolibří vydání, výborný stav

litografie

16,1 x x 11,2

sign. PD J. Šerých 86, č. 18/100

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

280, Wydawnictwo Literackie

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, při krajích lehce zašlá

1944, H.F.G. Witherby

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích lehce potrhaná