POŠTOVNÉ ZDARMA (objednávka nad 1500,- Kč s platbou na účet předem)

Příjímáme umělecké předměty do jarních aukcí.

Vánoční otevírací doba:

23.12.                                    10 – 12 a 13 – 18 hod.

24.12. 2019 – 3.1. 2020          ZAVŘENO

Vyvolávací cena: 1200,- Více zde aukce

Zápisník zmizelého

Samizdat, exil, bibliofilie, podpisy, avantgarda, Patočka, Kundera, Havel, Kantůrková, Picasso, staré tisky, Jednou nohou / Revolver Revue

Autor: Karel Demel (1942 - *)

tři sign. komb. techniky K. Demel, tisk P. Dřímal, úprava B. Berka, vyd. Pražské jaro, Praha 1988, Ex. 89/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 46 s., kožená vazba, zlatá ořízka, kolibří vydání, výborný stav

33 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

30,5 x 39

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

1957, Národní muzeum v Praze

1998, Svojtka a Co.

Stav: Při krajích pomačkaná obálka, jinak velmi dobrý stav

1944, H.F.G. Witherby

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích lehce potrhaná