Vyvolávací cena: 1800,- Více zde aukce

V. Říha: Letní noc

Autor: Jaroslav Panuška (1872 - 1958)

původní stav, 2 orig. barevné litografie, další bar. a čb. kresby v přílohách, iniciály, ilustrace v textu a úprava Jar. Panuška, litografie tisk A.L. Kopte, kresby na přílohách reprodukovala zinkografickými lepty fa. Husník&Häusler, ostatní  tisk Th. Venta, vyd.B. Kočí, Praha 1905, polopl. vazba, 39s.,velmi dobrý stav

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2002, Gallery

2007, Jakura

1991, VBI