Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze 1829

Autor: Josef Herčík (1922 - 1999)

5 sign. ocelorytin J. Herčík, připravil a poznámkou opatřil J. Simonides, ruční papír Saunders, pamětní tisk k 150. výročí prvého pobytu pol. skladatele v Čechách a 20. výročí založení Společ. F. Chopina, pro Společnost F. Chopina a Kulturní a společ. středisko města Mariánských Lázní vyd.Supraphon 1979, pův. brož, 24s., ex. 143/200, velmi dobrý stav

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2013, Arbor Vitae

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav

1988, Index