Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

The Holocaust on Trial - The Cause of Ernst Zundel

Internetová biblio nabídka od 16. do 18. prosince 2020 v Internetové aukci Vltavínu

https://www.auctions-art.cz/aukce.php?lang=cz&aukce=1&online=1

Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

Autor: Robert Lenski

spis sledující jeden ze soudních procesů s popíračem holokaustu E. Zundelem v Kanadě, vydal Reporter Press, 1990 , 554s., brož., ob. běžné opotřebení, vadou tisku chybějící strany 362-391 jsou nahrazeny vloženými okopírovanými listy, velmi dobrý stav

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

1933, Fr. Borový

Vazba Fr. Muzika

Stav: Lehce promáčknuté plátno na hřbetu, přední desky mírně odřeny, dobrý a zachovalý stav

1957, Národní muzeum v Praze

2014, Jiří Hořava