Vyvolávací cena: 1400,- Více zde aukce

Saturnin

Autor: Zdeněk Jirotka (1911 - 2003)

1. vydání, 2. sv. VII. ročníku Knihovny Lidových novin, pro odběratele Lidových novin vytiskla a vydala Lidová tiskárna, Brno 1942, poloplátěná vazba, skrvny na vazbě, hřbet vyšisovaný,velmi stav dobrý

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1970, Práce

Stav: Lehce pomačkané okraje obálky, jinak velmi dobrý stav

1989, Národní galerie

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav