Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Prokop Toman: Dodatky ke slovníku československých výtvarných umělců

Bibliofilská aukce, 206. aukce Vltavínu, bude vrcholit ve čtvrtek 30. listopadu 2023 (pozor netradičně) již od 17 hodin!

Přímo zúčastnit se aukce bude možné v prostorech Aukční síně Vltavín na Masarykově nábřeží 36, Praha 1

Předaukční výstava proběhne 27. - 30.11. v prostorách Aukční síně Vltavín po - čt 10-18 hod., v den aukce do 15 hod.

Autor: Max Švabinský 1873 - 1962

sign. litografie ve frontispisu Max Švabinský, dedikace a podpis na patitulu Prokop H. Toman, vydalo SNKLHU, Praha 1956, celopl. vazba s ob., 224 s., velmi dobrý stav

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1991, VBI

2005, Comics Centrum

předmluva Alan Moore

Stav: Velmi velmi dobrý, drobně povrchové nerovnosti hran

1965, SVKL

64 reprodukcí v přílohách / slovensky

Stav: velmi dobrý stav, desky mírně zašlé a při okrajích lehce otřepené