POŠTOVNÉ ZDARMA (objednávka nad 1500,- Kč s platbou na účet předem)

Příjímáme umělecké předměty do jarních aukcí.

Vánoční otevírací doba:

23.12.                                    10 – 12 a 13 – 18 hod.

24.12. 2019 – 3.1. 2020          ZAVŘENO

Vyvolávací cena: 5000,- Více zde aukce

Pokoušení

Samizdat, exil, bibliofilie, podpisy, avantgarda, Patočka, Kundera, Havel, Kantůrková, Picasso, staré tisky, Jednou nohou / Revolver Revue

Autor: Václav Havel (1936 - 2012)

samizdat, na přídeští fotografie V. Havla I. Lamper, frontispis s názvem hry POKOUŠENÍ V. HAVEL a 6 ilustr. příloh linoryt V. Karfík, ob. tištěný název na lepence, rámeček bělobou a autor strojopisem, zadní straně obálky „razítko“ SVM, 11sv. edice Mozková mrtvice, vydal Ivan Lamper, 1985, ex. 150, formát A4, brož.,, 100s., velmi dobrý stav,

33 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

30,5 x 39

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

1994, Victoria Publishing

1933, Fr. Borový

Vazba Fr. Muzika

Stav: Lehce promáčknuté plátno na hřbetu, přední desky mírně odřeny, dobrý a zachovalý stav

1937, Rudolf Škeřík

Úprava, kresby a vazba Toyen