POŠTOVNÉ ZDARMA již nad 500,- (objednávka nad 500,- Kč s platbou na účet předem)

Přijímáme umělecké předměty do uměleckých aukcí.

Obchod  je otevřen v obvyklých otevíracích hodinách Po - Pá 10-12 13-18

Pozor! Dovolená od 29.6. do 8.7.

Obchod (výdej) bude po tuto dobu přerušen.

Knihy i grafiku objednávejte nejlépe přes eshop. Objednávky k osobnímu odběru již čekají .

Prosíme, dbejte o zvýšenou hygienu, děkujeme.

Vyvolávací cena: 5000,- Více zde aukce

Pokoušení

Samizdat, exil, bibliofilie, podpisy, avantgarda, Patočka, Kundera, Havel, Kantůrková, Picasso, staré tisky, Jednou nohou / Revolver Revue

Autor: Václav Havel (1936 - 2012)

samizdat, na přídeští fotografie V. Havla I. Lamper, frontispis s názvem hry POKOUŠENÍ V. HAVEL a 6 ilustr. příloh linoryt V. Karfík, ob. tištěný název na lepence, rámeček bělobou a autor strojopisem, zadní straně obálky „razítko“ SVM, 11sv. edice Mozková mrtvice, vydal Ivan Lamper, 1985, ex. 150, formát A4, brož.,, 100s., velmi dobrý stav,

litografie

16,1 x x 11,2

sign. PD J. Šerých 86, č. 18/100

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1952, Mír

Stav: Dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané

1998, Svojtka a Co.

Stav: Při krajích pomačkaná obálka, jinak velmi dobrý stav

ABC Verlag