Vyvolávací cena: 1800,- Více zde aukce

Píseň písní

Autor: Vladimír Röhling (1878 - 1949)

dva barevné dřevoryty, iniciály, závěrečná viněta a stránkové dekorace Vl. Röhling, přel. a předmluvu napsal R. Dvořák, 1. sv. edice Grafikony, redakce Vl. Röhling, vyd. Grafikon, Praha 1918, polokož. vazba, ruční papír, 32s.,  ex. 70/250, velmi dobrý stav, zřídce se objevující

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1979, Tatran

1963, Chr. Belser Verlag

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky lehce pomačkaný

1998, Torst

Stav: Dobrý stav knihy; okraje obálky lehce pomačkané