Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

Píseň písní

Autor: František Tichý (1896 - 1961)

kresba a kaligrafie na titl., iniciály a 4 celostr. kresby tištěné heliogravurou František Tichý, iniciály,  kresba v titulu a kaligrafie Fr. Tichý, tisk na složených dvojlistech, úprava F.J. Müller, tisk heliogravur Jos. Meyer, 12. sv. edice "Lis knihomilův",  vyd. F.J. Müller, Praha 1931, polokož. vazba se zlac. reliéfem, papír  NPU, nestr., hřbet drobně poškozen a hrany desek nepatrně odřeny, velmi dobrý stav

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1966, Artia

1980, Jazzová sekce